Garsi tik gausa pagrįsta kryptine valiuta | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Garsi tik gausa pagrįsta kryptine valiuta

Garsi tik gausa pagrįsta kryptine valiuta

Klausimas:

Labas rytas, pone, aš linkiu jums padėti man išsiaiškinti galimybę, kad ši moneta bus kada nors pasiekti tariamą kainą 1 milijardą eurų per moneta.
Svetainė http: //www.thebillioncoin.infosir ir jų prekybos platforma yra http://www.thebillioncoin.trade

Ačiū iš anksto, nes laukiu jūsų priimti sere.

Atsakymas:

Sveiki Mykolas, aš girdėjau apie milijardas moneta (dar nepatvirtinta), tačiau nesiėmė giliai pažvelgti į jį. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad būti Ponzi schema ir aš tikriausiai ne investuoti į jį. Tačiau, aš ne atliekami bet išsamiai analizei dar todėl aš negaliu pasakyti, tikrai. Siūlau atsižvelgiant pažvelgti į šių "Google" resultsand bandyti sukurti išsamų vaizdą sau. Leiskite man žinoti, ką radote! Ofir

Be komentarųPurvinas paslaptisKlausimas:

Atnaujinta spalio 25, 2017 ne 01:55 am

Jūsų vadovas yra dabar 2 metai. Ar ji vis dar taikoma 2017 ir man dar pasipelnyti?

Ačiū.

Atsakymas:

Na ši svetainė vis dar veikia, ar ne? :)
Manau, kad bendrosios gairės nupiešti knygos vis dar yra aktualios ir šiandien taip pat. Tai tiesiog, kad konkurencija tapo sunkiau.

Komentarai:

Aš naujokas ir mėgautis savo svetainę ir jos turinį. Dėkoju.


Dėl svetainių atsiradimo didžiulis pelnasKlausimas:

Su bendrovių internete, kuriuose pasireiškė milžinišką pelną dėl investicijų, kaip 300%, 3000%, ect bangą; kaip galima žinoti tikrą internetu įmonę investuoti be hassles.
Dėkoju.

Atsakymas:

Ei Phillip aš redagavo jūsų klausimas šiek tiek. Be pradinio klausimo, jūs kalbėjote apie maišytuvai, investicijų svetainėse. Maišytuvai yra svetainės, kad atiduoti nedidelį kiekį Bitcoins, jie nėra investavimo svetainėse.
Ofir

Be komentarų


Ką daryti norėdamas parodyti captcha, žiniatinklio dėžutė man nerodė daugiau nei 2 savaites?Klausimas:

Žiniasklaida dėžutė rodyti "captcha nėra rodomi man daugiau nei 2weeks, ką man daryti?

Atsakymas:

Sveiki, prašome kreiptis į visas maišytuvas klausimus į komentarą skyriuje dėl maišytuvas puslapyje. Jei esate maišytuvas savininkas atidaryti paramos bilietą per įskiepiai.

Be komentarų


Simetrijos investicinis fondasKlausimas:

Ačiū labai už sukuriant 99 Bitcoin svetainę. Pateikta informacija yra naudinga ir lengva suprasti. Dėl šio rašto, kas yra jūsų nuomonė dėl simetrijos investicinio fondo. Fondas siekia diversifikuoti savo investicijas skirtingose ​​monetų. Ačiū už pagalbą.

Atsakymas:

Ei Grigalius,
Na, mano nuomone, tai yra kažkas, kas galėtų padaryti patys nemokėdami fondo valdytoją tai padaryti už juos. Mačiau Weiss ataskaitą iš kai Wall Street įmonė, kuri vardinės cryptocurrencies anot kai kurių tikrai abejotinas metrikos... Ir vienintelė išvada galėčiau piešti buvo, kad "Wall Street nežinau savo alkūnę iš skylę žemėje, kai jis ateina į kriptografiją. Simetrija gali būti geriau nei Weiss, bet aš ne statyti ant jo. Tikriausiai Jums tiesiog reikia padaryti savo mokslinių tyrimų ir palaikykite savo cryptos - tai saugiau bet kokiu atveju plius jums sutaupyti pinigų ton.

Be komentarų


Vertė doleriais ir jenos vertėKlausimas:

Dabar, jūsų svetainė yra parodyti $ vertę ir jena vertės vienos Bitcoin, tada, mano klausimas yra, kodėl taip skiriasi vertė, kai ji lygina normalus valiutos keitimo kursą tarp $ ir ¥? Kitaip tariant, man reikia mokėti apie $ 4000. Už vieną Bitcoin. Right? Bet jei aš Japonijos jena mokama, aš tiesiog gali mokėti apie ¥ 27.864. Dėl tos pačios vienos Bitcoin, yra tai, kad į dešinę buvusio ??? ¥ 27.864. Tai tiesiai tradicinių valiutos būtų apie $ 255. Tai priverčia mane glumina.

Ačiū už laiką.
geriausia,

Yoshi.

Atsakymas:

Sveiki Yoshiyuki,
Mūsų svetainė parodo Bitcoin kainą keturių skirtingų Valiuta: JAV doleris, Kinijos juanis, eurais ir Didžiosios Britanijos svaro. Rodomi čia kainos yra kotiruojamos Cryptocompare rinkos kaina maitinti iš įvairių mainų, kurie prekiauja ta valiuta pora. Keitimo kursas konkrečiu keitimosi gali skirtis nuo ir jūs turite apsvarstyti kitus veiksnius, kaip laiko ir rinkliavos, taip pat. Galite paskaityti apie Bitcoin arbitražo galimybėmis šiame straipsnyje.

Be komentarų


Vaizdo įrašas buvo gerasKlausimas:

Aš vis dar bando wrap savo galvos aplink tai. Taigi, kas užima didžiąją knygą ir kur nėra mūsų popieriniai pinigai eiti? Be to, į vaizdo vaikinas, tu vienas.

Atsakymas:

Sveiki Chuckas,
Jūsų popieriniai pinigai eina kas pardavė jums bitcoins, tai gali būti keitimasis arba individualus, priklausomai nuo jūsų pirkimo metodą. Didžiojoje knygoje yra aparatūros piniginė kurį surengti... Nebent jūs tai Bitcoin blockchain, kuri kartais apibūdinamas kaip "visuomenės knygą." Atsižvelgiant į tai, pastaruoju atveju visi žmonės veikia visą Bitcoin piniginę turėti iš knygos kopiją.

Be komentarų

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Blockchain antroji slaptažodžio problema

Post Litecoin

Ar vis dar galite užsidirbti pinigų, naudodamiesi Litecoin ir kitais Altcoins ir kompiuteriu?

Post Litecoin

Kaip įsigyti bituminę JAE ir kokia svetainė ar mainai yra saugūs?

Post Litecoin

Multi kripto valiutos piniginė?

Post Litecoin

Pakeliant šakutes

Post Litecoin

Bitcoin lošimų apžvalga

Post Litecoin

Legit būdas pirkti bitumines ETH internete iš Egipto su viza, nepašalinta

Post Litecoin

Pirkdami monetas, išskyrus ETh ar BTC

Post Litecoin

Naujokas iš Brazilijos

Post Litecoin

Bitcoin pašalinimo politika

Post Litecoin

Bitukinės piniginės

Post Litecoin

Tiesioginių mokėjimų naudojimas naudojant maišytuvo papildinį