Thebillioncoin.info | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Thebillioncoin.info

Thebillioncoin.info

Klausimas:

Aš neseniai pristatė šį "cryptocurrency", bet aš vis dar skeptiškai žiūri į savo gyvybingumą. Ar turite idėją, kaip teisėtu tai yra? Ar tai tikrai cryptocurrency ar tiesiog Ponzi kaip kai kurie sako? Ar patarti investicijas į jį? Ačiū iš anksto, nes laukiu jūsų atsakymo.

Atsakymas:

Labas,
aš girdėjau daug apie tai ir iš labai greitai išvaizdą tai nėra kažkas, aš įdėti savo pinigus į. Aš negaliu pasakyti nieko tikra, nes aš ne eiti per giliai, bet atrodo, kad kitas "hypecoin", kad neturi nieko konkretaus už ją. Tiesiog mano du centai, nevartokite tai kaip bet konsultacijas investicijų klausimais.

Be komentarųThunderbit.io yra microhash atgimstaKlausimas:

Microhash.net buvo sukčiai vykdoma iki rugpjūčio 20 d, o jo pasitraukimas sutapo su thunderbit.io kuris yra kopija. Neinvestuoja. Tai tas pats.
jei jums neteko pinigų pranešti apie tai policijos / FTB. Nemanykite, jie žino. Jei norite Bitcoin bendruomenės, kad funkcijos naujokams pranešti šią sukčiai tipas policijai kitaip jis tiesiog toliau nuodyti BTC bendruomenę.

Atsakymas:

Sveiki Anne
Ačiū už dalintis informacija apie šių svetainių. Jei esate kada nors abejojate yra svetainė, yra teisėtas ar sukčiai, siūlau naudoti Bitcoin Scam Testtool atkreipti savo išvadą.

Komentarai:

Thunderbit.io jo sukčiai ne paties savininko su microhash.net būti cerrefull nereikės investuoti
rekomenduoju prisijungti prie čia http: //future.bitcoinmaker.xyzis teisėtu tikrai mokėti

ThunderBit dingo.
Šiandien yra 1-oji diena

Aš pradėjau https: //lunarbit.ltdit's taip gerai, kaip tai iš tikrųjų


Laiko skirtumai ir 120 reikalavimų per 24 valandasKlausimas:

Sveiki!
Aš jau pasiekė 120 pretenzijas vakar. Štai per 24hrs dešinėje riba? Dabar aš noriu pradėti teigdamas vėl, bet aš nežinau, laiko differnece tarp mūsų ir gali tikrai negali pasakyti, kiek laiko turėčiau pradėti iš naujo. Aš esu iš Filipinų. Tikiuosi ten pastaba ar skyrių, kuris gali padėti mums žinoti, jei tai saugu vėl reikalauti kitą dieną / po 24 val. Dėkojame ir Godbless.

Atsakymas:

Sveiki Kaye,
120 pretenzijų riba yra taikoma 24 valandų langą, jis nėra susijęs su jokių laiko zonas.

Be komentarų


PatarimaiKlausimas:

Mano klausimas yra 1, kas yra keletas patarimų pradedantiems Bitcoin klientą ir 2 Kaip man žinoti, kada pirkti padidinti pelną Aš šiuo metu naudoja Coinbase pirkti parduoti ir palaikykite mano Bitcoin

Atsakymas:

Sveiki Seanas,
sakyčiau geriausias įmanomas Bitcoin patarimas yra gauti aparatūros piniginę ir tikslią sėklų atsarginę kopiją ir laikyti, kad labai saugus. Tai bus išgelbėti jus nuo visų galimų nuostolių dėl vagystės, kenkėjiškų programų, įrangos gedimo ir pan rūšių.

Be komentarų


Norėdami Ofir Beigel, kur galėčiau įsigyti bitino Izraelyje?Klausimas:

Atnaujinta gruodžio 17, 2017 ne 10:38 am

Aš esu Izraelio pilietis ir nori investuoti į Bitcoin ir kitų šifravimo valiutomis. Matau, kad kai kurie mainai apriboti tik JAV gyventojams. Ar yra keitimasis, kad neriboja ne-USA gyventojas? Aš taip pat turiu Kanados pilietybės yra tai, kad heps.
Bet koks patarimas?

Atsakymas:

Sveiki Sharon,
Ofir

Be komentarų


Stebėkite kriptografijos valiutą realiu laikuKlausimas:

Ar yra Excel arba Google "skaičiuoklių funkcija, kuri bus stebėti cryptocurrency kainas realiu laiku? Turiu skaičiuokles, kad prisijungti prie Yahoo finansavimo sekimo mano akcijų portfelį. Norėčiau padaryti, kad su mano portfelio valiutų Poloniex - ar kažkaip prisijungti prie duomenų, naudojamų coinmarketcap.

Atsakymas:

Sveiki Gary,
Jūs turite naudoti "Exchange" API raktą ir plėtoti kažką už savo, kaip ši funkcija šiuo metu nėra egzistuoja Poloniex tiesiogiai išgauti realaus laiko duomenis į Excel. Hereyou gali finansuoti tam tikrus papildomus išteklius, kaip taikyti interneto užklausą Excel šaltinis realaus laiko Bitcoin kainų duomenis. 

Be komentarų


Prekyba kriptokuinuKlausimas:

Sveiki Ofir,
Nir

Atsakymas:

Sveiki Nir Siūlyčiau pradėti skaityti mūsų guideto Bitcoin prekyba. Prieš šokinėja į prekybos aš siūlau jums padaryti kai kuriuos tyrimus į rinką ir galbūt pradėti su demo sąskaitą įsitikinkite, kad jūs tik pradėti rizikuodami savo pinigus, kai jums pasitiki jūsų žinios. 

Komentarai:

Sveiki Parveen, galite užsiregistruoti į mūsų Crash Course nemokamai ir sužinoti apie Bitcoin. Jūs galite užsiregistruoti čia: https://99bitcoins.com/subscribe-to-newsletter/

Aš jau skaityti per savo svetainės prekybos cryptocurrency aš noriu, kaip man prisijungti ir kaip ji veikia.

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Šveicarijos bankas jūsų kišenėje

Post Litecoin

Naujas Bitcoin 1

Post Litecoin

Apie Gigahashbit

Post Litecoin

Kaip nusiųsti monetas į piniginę, kai monetos yra piniginėje, kuri jų nepalaiko?

Post Litecoin

Kaip pakeisti arba pašalinti svetainės nuorodą iš komentarų

Post Litecoin

Californian BoA sąskaita ir Coinbase

Post Litecoin

Pirkdami monetas, išskyrus ETh ar BTC

Post Litecoin

Ar mano Bitcoin piniginė yra tokia pat kaip ir viešasis Bitcoin adresas?

Post Litecoin

Atstovauti Bitcoin

Post Litecoin

$ 49 dolerio tinklo mokestis už siuntimą 100 USD? Aš trūksta kažko

Post Litecoin

Bitman arba spondooles sp 20

Post Litecoin

Monetų pirkimas ir pardavimas 2