Sandoriai tarp blockchain piniginės ir kredito kortelės | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Sandoriai tarp blockchain piniginės ir kredito kortelės

Sandoriai tarp blockchain piniginės ir kredito kortelės

Klausimas:

Kaip aš galiu perkelti savo Bitcoin mano kredito kortele, iš mano blockchain piniginėje?

Atsakymas:

Sveiki Vinolia,
Kad konvertuoti Bitcoins jūsų piniginėje grynųjų pinigų, jums reikia siųsti juos pirmą kartą į exchangewhere jūs galite parduoti juos. Biržos galėsite siųsti pinigus į savo banko sąskaitą arba tais pačiais atvejais, tiesiai į jūsų kortelę, kas buvo patikrinta mainais sistemoje.  

Be komentarųPerkelkite BTC į PiniginęKlausimas:

Esu apie įsigyti savo pirmąjį BTC. Jei turiu piniginę su Coinbase pirkti, galiu perkelti lengvai mano knygos Nanos, kai turiu tai? Norėčiau pirkti dabar, o ne laukti, kol birželio pabaigoje, kai knygos bus galima dar kartą. Ačiū ~ Didžiosios svetainėje.

Atsakymas:

Sveiki Towhee,
Sėkmės!

Be komentarų


Perkelkite BTC Piniginę į PiniginęKlausimas:

Aš esu iš Indijos. Kadangi nė Indijos BTC piniginė įmonė palaiko aparatūros piniginę Ar vis dar galiu perleisti (naudojant adresas) mano BTC iš Indijos BTC piniginės kitos tarptautinės piniginėje, kuri palaiko altcoin.

Atsakymas:

Sveiki Brajesh, žinoma, galite perkelti savo Bitcoins iš vienos piniginės į kitą. Jums tereikia tiek, kad Bitcoin adresą, nesvarbu, jei vienas yra iš Indijos bendrovės, o kitas iš tarptautinės vieną. Jei abejojate, kaip tai padaryti, aš siūlau jums stebėti su palaikymo komanda savo piniginės teikėjo, jie turėtų galėti padėti jums, kaip naudoti šią funkciją. 

Be komentarų


Perkėlimas iš Exchange Web Wallet į Cold Storage piniginęKlausimas:

Atnaujinta spalio 13, 2017 11:40 pm

Kaip man sukurti Šaldytuvas piniginę perleisti savo bitcoins iš mano mainų tinklo piniginėje?

Atsakymas:

Sveiki Harvey, mes surinkome geriausius Bitcoin piniginės rinkoje į vieną straipsnį, iš jų pora, taip pat turi nuomones. Patikrinti juos ir pasirinkti vieną, kuris tinka jūsų poreikius geriausiai. 

Komentarai:

Sveiki Harvey

Ar mano atsakymas vėliau šioje temoje atsakyti į jūsų klausimą? Leiskite man žinoti, kaip jis eina su BitKey, jei jūs nuspręsite jį naudoti... Tai šiek tiek sudėtingiau, bet turėtų pasiūlyti geriausią įmanomą saugumą, be aparatūros piniginėje.

Aš jau domėjosi tame straipsnyje. Jis pasakoja man piniginės tipus.
Kaip gauti slaptažodį ir piniginės adresą, kad aš galiu perkelti bitcoins iš biržos interneto piniginėje prie naujų piniginę. Ketinu laikyti piniginėje ant nykščio vairuoti saugomi banko Vault.


Pervesti lėšas iš mano banko sąskaitos į piniginęKlausimas:

Ar galiu perkelti lėšas iš mano banko sąskaitos į piniginę

Atsakymas:

Sveiki Claude,
ne tiesiogiai, ne. Jūs turėsite pervesti reguliariai pinigų keitimo ar asmeniui, siekiant pirkti Bitcoin iš jų. Tada gausite tuos bitcoins tiesiai į jūsų Bitcoin piniginę arba, valiutų atveju rankiniu būdu pašalinti juos iš mainų piniginės į savo asmeninį portfelį. Tai nėra rekomenduojama palikti savo bitcoins mainuose piniginę, nes tai reiškia keitimasis informacija turi visiškai kontroliuoti jų.

Be komentarų


Pervedimas į banko sąskaitą be asmeninio identifikavimoKlausimas:

Norėčiau perkelti kai kurie iš mano lėšų iš mano Blockchain piniginėje į mano banko sąskaitą ir negaliu to padaryti per Blockchain. Norėčiau tai padaryti be pateikti asmeninę informaciją ar identifikuoti. Gal galėtumėte pateikti rekomendaciją?

Atsakymas:

Ei Jenna, manau, tai, ką jūs paklausti neįmanoma, nes kai jūs norite perkelti savo lėšas turėsite valstybės, kurioje norite juos perduodama (ty savo vardą, bankas numeris ir tt). Dauguma gerbiamų mainai, reikės pateikti šiek tiek patikrinti tapatybę rūšiuoti, nes jie turi likti suderinamas su kovos pinigų plovimo taisykles. Tik keitimo, kad negali prašyti, kad yra BTC-e, bet aš nesu tikras.
 

Be komentarų


Perkėlimas į binansąKlausimas:

Sveiki, atsiprašau už kvailą klausimą.
Tiesioginiai perdavimo Localbitcoins -> Binance arba Localbitcoins -> Mano vietos piniginė -> Binance?

Atsakymas:

Sveiki Eugenijus,
Kaip sauga, sakyčiau jie gana daug ekvivalentą.

Be komentarų


Kelionių platformaKlausimas:

Ar tai būtų įmanoma kelionių platforma įsteigti sistemą, kurioje žmonės gali uždirbti bitcoins iki Pavyzdžiui rašymo atsiliepimus ir kaip norėčiau, kad darbas?

Atsakymas:

Sveiki Joelle,
aš manau, kad galima, bet reikės šiek tiek didelę kodavimo ir integraciją su minėtos kelionės platforma. Siūlyčiau konsultuotis kūrėjas su faktinių Specifikacijos savo projektą gauti išsamų atsakymą.

Be komentarų

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Pakeliant šakutes

Post Litecoin

Šveicarijos bankas jūsų kišenėje

Post Litecoin

Ar Electrum-LTC taip pat gerai, kaip Electrum

Post Litecoin

Bitcoin pradedantiesiems 1

Post Litecoin

Kaip aš galiu gauti nemokamus bitino

Post Litecoin

Bitino taisyklės Indijoje

Post Litecoin

Kaip įsigyti bituminę JAE ir kokia svetainė ar mainai yra saugūs?

Post Litecoin

Problema su referencine nuoroda jūsų puikus WordPress įskiepis

Post Litecoin

Monero

Post Litecoin

Coinbase programa ir privatus raktas

Post Litecoin

Bitcoin grynieji pinigai

Post Litecoin

Thebillioncoin.info