Piniginė prieš maitinimą | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Piniginė prieš maitinimą

Piniginė prieš maitinimą

Klausimas:

Gera diena. Ačiū už video. Trumpai tariant, kas yra skirtumas tarp Bitcoin keistis ir jūsų piniginėje. Ar jūsų Bitcoin, taip pat auga piniginė, jums reikia piniginę? Kaip suprantu iš žmonių, jei jūs naudojate Luno jums pervesti pinigus iš savo banko į savo sąskaitą ir tada pirkti Bitcoin, ir ten jis eina aukštyn ir žemyn pagal markets.Where veikia piniginė būna

Atsakymas:

Sveiki Antonas, 
tai geras klausimas, kaip jūs laikykite savo Bitcoin ant piniginėje biržoje taip pat. Skirtumas yra gulėti įvairių tipų piniginės. Mainai laikomi karšto piniginėse, o tai reiškia, kad jūsų monetos yra internete, o ten šalta piniginės galimybės neprisijungęs sprendimus. Bet abiem atvejais jums laikyti bitcoins, kurios vertės pokyčiai laikas nuo laiko, kaip už rinkos paklausos ir pasiūlos. Tu galiPiniginė su blockchain operacijomisKlausimas:

Sveiki, jos buvo, o aš skaityti jūsų svetainę, ir tik šių dienų jiems ko nors i cant rasti dar, aš norėjau paklausti apie šilumokaičių su iš blockchain sandorių, kiek aš žinau, Coinbase turi šią sandorių tarp natūra jų pačių piniginės, man įdomu, jei Theres bet kurios kitos piniginės teikėjas daro tą patį?
Ar žinote nors piniginėje, kuris leidžia siųsti nedidelį kiekį satoshis per tuos iš blockchain sandorius tarp tų pačių naudotojų piniginės paslaugą?

Atsakymas:

Ei Ana malonu susitikti su jumis :)
Manau yra keletas, kaip Blockchain.info piniginė, kuri leis jums siųsti mažiau 10.000 Satoshis, tačiau su šiandienos mokesčių, kuriuos ji ketina būti gana brangus.

Be komentarų


Piniginė su pasikartojančiu mokėjimuKlausimas:

Ar žinote, jei piniginė egzistuoja, kad gali automatiškai siųsti fiksuotą JAV dolerių į Bitcoin adresą automatiškai kasdien? pvz kasdien Siųsti 5.00 USD 8am iki konkretus Bitcoin address.I naudoju Coinbase pasiekti, kad bet Miner mokestis yra per didelis, kad būtų tikrai tinkama naudoti mažais kiekiais ir aš negaliu pakeisti mokestį. Man nereikia greitą patvirtinimą sandorio todėl minimalus mokestis būtų tobula.
Dėkoju

Atsakymas:

Ei Fransua,
 

Be komentarų


PiniginėsKlausimas:

Sveiki, ponas Offir.
Ir taip gerai kaip jūsų peržiūros Coinmama buvo kiti apžvalga yra nelengvas.

Atsakymas:

Sveiki Oluseun, 
Yra pora skirtingų tipų walletson rinka ir popieriaus dėklai yra laikomas labai saugus sprendimas, jei jūs nustatote jį saugiai. Siūlyčiau skaityti šiuos straipsnius, nes jie gali būti naudinga jums.

Be komentarų


Piniginės ir mainaiKlausimas:

Sveiki,

Aš naujas vartotojas. Domina po pirkimo ETH ir dabar Iv'e gavo šiek tiek klausimas.
Ar galiu laikyti pinigus Biržoje svetainėje (o ne viduje "piniginėje)?

Basicly Aš galvoju pradėti keistis nedidelį kiekį ir pamatyti, kaip jis eina. Ateityje aš planuoju turėti piniginės paskyros, bet tik pradžioje

Labai ačiū
Oren.T

Atsakymas:

Sveiki Oren,
Jūs galite įsigyti Ethereum nenaudojant piniginę, tik perkant tiesiogiai ant exchangeand ją saugoti ten. Tačiau atkreipkite dėmesį, tai nėra saugu laikyti savo monetų dėl prašymo ilgesnį laiką keistis. Tu gali


Piniginės peržiūraKlausimas:

Sveiki, ačiū už visus ankstesnius piniginės atsiliepimus. Neseniai kai Bitcoin piniginės paskelbė, kad jie turi sustabdyti paslaugą debeto kortelių naudotojai, kurie gyvena ne Europos teritorijoje. Ar jūs ketinate padaryti jokios naujos atsiliepimą user ne Europoje? Atrodo, kad visos įmonės rengiasi jokios alternatyvos, tačiau nėra jokių šviežia informacija apie tai. Thnak jums iš anksto.

Atsakymas:

Sveiki Irina
Ačiū už paminėti šią svarbią informaciją. Atrodo, kad šie Bitcoin debeto kortelės jau nebedirba daugelyje šalių ne SEPA zonai: BTCC, Bitwala, Xapo ir Shakepay. Straipsnyje tikrai turėtų būti atnaujintas į jį įtraukiant šią svarbią informaciją. Aš pranešta svetainės savininkas šiuo klausimu ir mes toliau tirti šią problemą.

Be komentarų


PiniginėsKlausimas:

Aš pirkti daug cryptocurrencies skaičių per savaitę su tiesiog laikydami juos ketinimą - ko gero daugelį metų. Aš neketina juos naudoti už pirkinius, jų siuntimo niekur, arba prekybos ir todėl man reikia saugią automobilių stovėjimo vieta už juos, kad užtikrintų saugumą ir privatumą. Valiutomis Domiuosi šiuo metu yra Bitcoin, Ethereum, Litecoin, brūkšnys, ripple ir įvartis.
Tikimės, kad jums gali padėti

Al

Atsakymas:

Sveiki al, 
mes turime articleabout geriausius Bitcoin piniginės rinkoje, iš šių piniginės pora, kaip Ledgerand Trezoralso palaiko minėtus altcoins taip pat. Galite patikrinti savo atsiliepimus apie jas taip pat.

Be komentarų

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Ar bituminas apmokestinamas?

Post Litecoin

Naujausi debesų paieškos išmokėjimai

Post Litecoin

Klausimas Stevenui Hayui

Post Litecoin

Ar mano Bitcoin piniginė yra tokia pat kaip ir viešasis Bitcoin adresas?

Post Litecoin

Blokų kaupimasis

Post Litecoin

Microhash yra pavojinga sukčiavimu

Post Litecoin

Pagalba - kaip užsidirbti bikonus

Post Litecoin

Exodus piniginės sąsaja su Ledger Nano S

Post Litecoin

Sukurkite savo Bitcoin maišytuvą

Post Litecoin

Bankai kuria savo elektroninę valiutą, kuri galėtų sunaikinti dabartinę kriptokursų skalę

Post Litecoin

Užšifruotas privatus raktas

Post Litecoin

Maišytuvas pulgin