Kas yra Bitcoin ir kodėl yra susiję su bankais ir teisėsaugos institucijomis? | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Kas yra Bitcoin ir kodėl yra susiję su bankais ir teisėsaugos institucijomis?

Kas yra Bitcoin ir kodėl yra susiję su bankais ir teisėsaugos institucijomis?

Klausimas:

Ar galite paaiškinti man aiškia ir paprasta anglų kalba, ką Bitcoin ir kodėl bankai ir teisėsaugos institucijos būtų susiję apie tai? Dėkoju.

Atsakymas:

Puikus klausimas Jake,
aš manau, kad jie yra daug priežasčių, kad jie gali būti susirūpinę, bet čia yra keletas galiu galvoti:

  1. Bitcoin yra kartais naudojama neteisėtais tikslais (kaip ir bet kurios kitos formos pinigais) ir vietoj spręsti aktuali problema (tiekėjai) jie bando spręsti mokėjimo būdą. Tai iš esmės tas pats, kaip pasakyti "žmonės naudoja doleris sąskaitas pirkti vaistus, todėl galime uždrausti doleris vekseliai".
  2. Bitcoin yra iš esmės neįgyvendinama, o tai reiškia, niekas kontroliuoja ją - ir kad gąsdina iš valdžios daug. Mano nuomone tai gąsdina juos nebūtinai dėl priežasčių teisingas. Kaip matau tai jie daugiausia susiję prarasti savo galią ir valdžią. Štai tikrai puikus talkby Andreas Antonopoulos paaiškinti šį klausimą šiek tiek išsamiau. 

Žinoma, jei jūs paprašykite jie tikriausiai pasakyti, kad tai valiuta naudojama prievartautojų, narkotikų prekeivių ir nusikaltėliai. Štai iš esmės teigia, kad ateina prieš bet kokios naujos griaunamojo technologija (tai, kas buvo pasakyta apie į jo pirmųjų dienų internete).

Komentarai:

Manau, bankai bus susiję, nes:
2. "Fiat valiuta yra valiutos į Bitcoin kuri sukelia jiems prarasti pinigus dėl mokesčių

Teisėsaugos būtų susiję, nes:
2. Neįgyvendinama valiuta - sunku jį kontroliuoti / sustabdyti žmones nuo jį naudoti

Tikiuosi, kad tai padėjo šiek tiek

Sveiki Ofir,

Kokie yra svarbiausi susirūpinimas, kad Bitcoin būtų priežastis bankų? Greta yra labai sunku reguliuoti ir kontroliuoti? Bet nuo 4 iki 6 priežastys paprasto paprasto anglų Būtų puiku.

Bandau įdėti šią kartu PowerPoint pristatymas skaidrės, kad išlaikyti dalykų Paprastas ir paprasta lengva suprasti kiekvieną dieną anglų.

Šiuo metu aš nuolat taškų visiškai paaiškinti, kodėl yra susijęs ne tik bankai ir teisėsaugos institucijos, tačiau aš nesu įsitikinęs, jei yra pakankamai dideli svarbūs taškai, kad man reikia padaryti 2 atskiras skaidres, o ne:

Pvz 1 skaidrė, nurodydama pagrindinius dalykus, kodėl bankai yra susiję, ir tada kitą skaidrę, nurodantis taškų, kodėl teisėsaugos institucijos yra susirūpinęs.

Šiuo metu turiu ant 1 skaidrė, kaip tai, su 3 pagrindinių punktų, ir aš visada stengiuosi išlaikyti 6 kulka taškų maksimalus:

Kodėl bankai ir teisėsaugos institucijos susiję?

-Bitcoin yra sunku arba neįmanoma reguliuoti
-Bitcoin gali sutrikdyti nekilnojamojo pinigų vertę

Bet kokie papildomi patarimai labai vertinama. Nebuvau tikras, ar ten būtų pakankamai galioja pagrindiniai punktai, kaip padaryti už bet kurioje kategorijoje (banko, teisėsaugos); daugiau nei 6 taškų bet kurioje kategorijoje, jei nėra, aš laikyti jį visą į vieną skaidrę.

Aš mačiau keletą straipsnių, kai aš googled kodėl bankus apie Bitcoin? Bet jie nebuvo organizuota ir aiški naudojant kulka taškų pabrėžti aiškiai patinka, kaip jums buvo aiškiai paaiškinta, kad man aiškia anglų kalba.

Tokių kaip šis, pavyzdžiui: "Kodėl bankininkai bijo Bitcoin poveikis lengva, ji bus ratilai visoje finansų sektoriuje, tai sukurs naujų laimėtojus ir pralaimėtojus, ir jis greičiausiai bus decentralizuoti bankininkystės paslaugas ir sukurti mikro rinkas tiek? nematė, nes iš natūrinių mainų ekonomikos ir rinkos ekonomiką kartu avansai. Tiesą sakant, tai yra tai, ką vertės Internetas yra visa informacija apie, ištrinti tarp Medaus, pinigų ir paslaugų mainų bet rinkoje skirtumą. Kai kiekvienas potencialus geras yra finansiškai parduodamos ir Saugomas atitikmuo, a Bitcoin ", jei bus, prekyba bus sprogti kryptimis neįmanoma prognozuoti dabartinių algoritmų daugybė. Tarpininkai ateis ir eiti, ir galutiniai taškai valiutų mazgų taps svarbesnis. Daugeliui bankininkai, tai yra baisu mintis. Kad visi kiti tai gali gana išlaisvinantis ". Iš čia: http://fortune.com/2014/11/20/why-banks-fear-bitcoin/

Kaip matote, kad paaiškinimas buvo labai sakytinis, o ne kiekvieną dieną aiškia anglų kalba. Bet iš to, ką aš suprantu, iš jo tai, kad ji būtų sutrikdyti realius pinigus vertę realiame pasaulyje.

Dar viena yra šiek tiek geriau čia: http://www.coindesk.com/real-reason-banks-dont-like-bitcoin/

Dėkojame aš tikrai vertiname jūsų pagalbą.

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Aš išsiųsiu BCH į BTC adresą

Post Litecoin

Bitcoin kasyba

Post Litecoin

Ar galiu naudoti savo namų kompiuterį be jokių problemų su savo OS ar kitomis programomis

Post Litecoin

SCAM ME ARBA NOT !!?

Post Litecoin

Kas atsitinka, kai iškasamas paskutinis bitcoinas?

Post Litecoin

Aš šiuo metu naudoju vietinius bitucinus kaip savo piniginę, ar tai gerai?

Post Litecoin

Kaip aš galiu gauti nemokamus bitino

Post Litecoin

Ethereum užšaldyti

Post Litecoin

Ar galiu bet kokią monetą naudoti savo Laptop iš Multipool ar bet kurioje kitoje vietoje

Post Litecoin

Ieško bitucoino iš Indijos coinbase

Post Litecoin

Išleidžiate bitino iš šalto krepšio neprarasdami likusio

Post Litecoin

Tik vienas būdas?