Koks geriausias pradininkas miner? | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Koks geriausias pradininkas miner?

Koks geriausias pradininkas miner?

Klausimas:

Aš ieškau jį išbandyti. Koks geriausias Miner už maždaug 200 $? Bet pradedantiesiems patarimai?

Atsakymas:

Ei Ryan
Nesu tikras, jums rasti bet vertas miner su tuo kainų diapazonu. Paprastai pigiausias Miner, kad yra šiek tiek atitinkamos kainuoja apie $ 600, priklausomai nuo to, kas jūs perkate jį iš. Siūlyčiau apsilankyti mūsų Bitcoin kasybos hardwarepage išsiaiškinti, kas yra perspektyvių galimybių ir tada pamatyti, jei bet kuri iš jų atitiktų jūsų biudžetą.

Be komentarųKoks yra Dashas?Klausimas:

Sveiki, aš esu svarsto patekti į Dashcoin kasyba. Aš jau kasybos BTC ir LTC, ir pridedant papildomų kalnakasių arba monetos yra tiesiog per brangu / sunku rasti.
Dėkoju!

Atsakymas:

Atnaujinta lapkričio 24, 2017 ne 06:20 am

Ei Bruce'as,
atsakyti į jūsų klausimą, aš parašė straipsnį apie Bitmain anketa D3 Dash Miner. Jūs galite rasti jį čia:

Antminer D3 apžvalga - brūkšnys ASIC x11 miner


Kaip baseinai, Norėčiau pasiūlyti naudojant bet kurį iš tų, ant Dash oficiali svetainė minėta - tai turėtų būti visiškai teisėtas:

Atsižvelgdama niekada kasamas Dash, aš negaliu suteikti jums bet daugiau patarimų, bet aš tikiuosi, kad šie ryšiai padės jums.

Be komentarų


Koks hype?Klausimas:

Jei turite mažų dalimis Bitcoin, kaip jūs galite įsigyti prekes? Jei nebuvo laimė sužinoti apie Bitcoin 08, arba tada, kai aukso karštligės hitas, kaip jis gali būti geriau visuomenei? Kaip jūs galite padaryti tuos mažus dalimis Bitcoin darbą už jus? Ar žmonės nori pirkti savo mažus frakcijas bitcoins? Turiu keletą programų, kurios moka mane / man mažų frakcijos, viena išmokėjo jau, bet yra tikslas dirbti į 1 visai Bitcoin? Aš ką tik sužinojau apie bitcoins maždaug prieš tris dienas. Tada aš karščiavimą. Kaip jūs dirbate su suktuvai? Iš anksto dėkoju už sugaištą laiką perskaityti mano klausimus ir atsakymus.

Atsakymas:

Atnaujinta spalio 15, 2017 ne 10:01 am

Sveiki Angela, mes turime pagesummarizing įmonių, kurios nepriima Bitcoin kaip atsiskaitymo. Tai priklauso nuo produkto, kurį norite pirkti, jums gali būti suteikta galimybė praleisti tik nedidelį kiekį monetų, taip pat. Jūs taip pat galite parduoti savo monetas mainų, jie priima sandorius net nedideliu kiekiu Satoshis. Regaring į Bitcoin rotatoriai, aš siūlau jums perskaityti šį articleabout uždirbti pinigus su maišytuvai, ji gali būti naudinga jums.  

Be komentarų


Kada paskirstyti BTC iš BTG mano piniginėje?Klausimas:

Sveiki, aš dalyvavo Bcash Split mano ELECTRUM piniginėje su instrukcijomis paskelbtas 99bitcoins ir ji veikė puikiai. Dabar suprantu, kad Bgold Split įvyko, tačiau monetų nebuvo platinamas. Aš paprastai ne tai laukia, bet yra ir kitas šakutė artėja (S2X) ir atrodo, kad apsunkintų dalykus, nes aš noriu padalinti iš ten per daug ir ten visa tai, ką su pakartojimo apsauga. Taigi, tai galima padalinti Bgold nuo BTC mano ELECTRUM piniginėje tas pats kaip ir anksčiau? Ar man reikia laukti kol monetų platinami? Kaip aš žinau, kai tai yra? O kas, jei tai neįvyks, kol po kito šakute? Turiu gana bendrą supratimą apie pakartojimo apsaugos, bet man atrodo, kaip ten bus ne taip saugiai susigrąžinti visą įmanomą laisvai platinamas Bgold ir S2X.

Atsakymas:

Ei Eles,
 

BLOGAS


kol jų pagrindinis tinklas yra iki, tai bus neįmanoma padalinti savo Bgold iš savo Bitcoin. Dabartinė situacija iš tiesų yra labai paini, todėl siūlau sėdi stora, kol kas gauti dirbo. Tai tiesiog nėra verta rizikuoti savo realius bitcoins iki vejasi šias neatsakingi šakės, mano nuomone.

Be komentarų


Kada bitcoino gavyba sustos?Klausimas:

Atnaujinta rugpjūčio 25, 2016 ne 11:55 pm

Kas nutiks, kai visi Bitcoin yra iškasti? Kaip Bitcoin tęsti?

Atsakymas:

Bitcoin Mining niekada negali sustoti kaip procesas, kaip to reikalauja tęsti Bitcoin funkciją. Tačiau visi 21 mln Bitcoins bus kasamas maždaug metus 2140. 
šaltinį

Be komentarų

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Litecoin investicijos panašios į Bitconnect

Post Litecoin

Problema su referencine nuoroda jūsų puikus WordPress įskiepis

Post Litecoin

Grandinės grupė

Post Litecoin

Coinbase programa ir privatus raktas

Post Litecoin

Monetų pirkimas ir pardavimas 2

Post Litecoin

Įmonės, kurios leidžia įsigyti BitCoin AltCoins

Post Litecoin

Ar mano Bitcoin piniginė yra tokia pat kaip ir viešasis Bitcoin adresas?

Post Litecoin

Tiesioginių mokėjimų naudojimas naudojant maišytuvo papildinį

Post Litecoin

Wemovecoins

Post Litecoin

Aš išsiųsiu BCH į BTC adresą

Post Litecoin

Binanso keitimas

Post Litecoin

HashFlare šiek tiek investuota