Kodėl aš taip ilgai laukiu, kad galėčiau pirkti iš Coinbase | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Kodėl aš taip ilgai laukiu, kad galėčiau pirkti iš Coinbase

Kodėl aš taip ilgai laukiu, kad galėčiau pirkti iš Coinbase

Klausimas:

Ofir,
Gal galėtumėte atsakyti į klausimą man? Manau, reikia daryti kažką blogo... Aš jau bando pirkti Bitcoin per Coinbase bet po kiekvieno mažai pirkimo, (kaip 1 Bitcoin) jie verčia mane laukti dienų dienas, kol jie leidžia man vėl pirkti, nors aš turiu pinigų mano banko sąskaitą. Jaučiu kaip jis mane priims amžinai gauti investavo. Ką aš galiu padaryti, kad pirkti daugiau nei vieną Bitcoin vienu metu?

Atsakymas:

Sveiki Dougas,
nežinote, kodėl jūs turite laukti, kad ilgai tarp pirkimus, galėtų verta paklausti Coinbase palaikymo komanda, taip pat jei tai yra vidaus taisyklės. Tačiau yra daug kitų Bitcoin mainų rinkoje pora, turime articlewhich sąrašus populiariausių vieną su nemažai nuomonių, taip pat.

Be komentarųKodėl Qoinpro Bal Puslapis nuo 2017 m. OCT, MISSING monetų?Klausimas:

Prisijungti norėdami acct ne Qoinpro.com ir monetų atrodo, kad trūksta ir paskutinį kartą atnaujintas data rodo UŠT 2017 kas nors žino, kodėl?
Jau tweeted į @qoinpro jokio atsakymo dar.

Atsakymas:

Sveiki,
Sąžiningai, aš du protus. Ką aš pasakysiu, kad jei jūs gaunate savo monetų atgal, jūs turėtumėte laikyti juos į asmeninę piniginę ateityje. Webwallets yra gerai žinoma blogai vogti monetas ir tai vienas atrodo sketchier nei dauguma... Sėkmės.

Be komentarų


Kodėl mano adresas buvo ištrintasKlausimas:

Kodėl mano adresas buvo ištrintas?

Atsakymas:

Sveiki Jevgenijus,
Gal galėtumėte suteikti šiek tiek daugiau informacijos Ką reiškia jūsų adresas buvo ištrintas? Kas tai yra susiję su? Jūs galite atsiųsti mums daugiau informacijos, naudojant kontaktinius Formas taip pat ir mes turime tuo klausimu išvaizdą.

Be komentarų


Kodėl verta mokėti Cointase kainų už BTC?Klausimas:

Klausimas Elioto:

1. Atsižvelgiant į gerokai mažesnė kaina perkant BTC ant GDAX (0,25% arba mažesnis) vs banko pavedimu esant Coinbase (1.49%) su iš esmės jokia kita nei prisijungdami su Coinbase įgaliojimai dėl GDAX svetainėje ir vykdyti paprastus pervedimus papildomų pastangų, kodėl gi ne tai bus tinkamiausias metodas net naujokas? Perkamos monetas gali net būti nedelsiant perduota atgal į Coinbase jei vienas pasirenka.

2. Ar yra kokia nors papildoma saugos laikymo BTC tuo Coinbase? Jei tinkamos BCH sausis, būtų BCH dar atitenka mano Coinbase valdas, jei aš persikėlė jiems GDAX nuolat pasinaudoti geresnės kainos? Dėkoju!

Atsakymas:

Labas Robertai,
 

  1. Na, naudojant GDAX keistis daugiau bauginanti naujokai. Yra kainų grafikai, užsakymų tipai, pavedimų knygos - būdas daugiau informacijos ekrane apdoroti. Dėl naujokas, kuris niekada naudojamas prekybos platformą prieš ir tikėtina neaiški ir galbūt net nerimauti pirkti savo pirmąjį bitcoins, tai tiesiog daug lengviau juos naudoti paprastą Coinbase sąsaja. Kaip jūs sakote, tai brangiau, kad taip, bet aš manau, paprastumas turi savo kainą. Niekas Bitcoin yra tikrai paprasta, todėl užtrunka darbe, kad viskas lengva ir kaip paprastų įmanoma daug, manau Coinbase padarei gerą darbą ten.
  2. Ne, mes nerekomenduojame, kad žmonės kada nors laikyti monetas mainų, jei jie gali išvengti. Jei jūsų Bitcoin dalyvavo savo Coinbase sąskaitą aplink rugpjūčio 1 d, kai Bcash šakutė įvyko, tada jie bus įskaityta jums 2018 pradžioje (nebent Coinbase pakeisti savo užsibrėžtų planų). Taigi, jokių problemų perkelti savo lėšas GDAX aktyvaus prekybos arba pasinaudoti geresnės kainos. Jei neketinate reguliariai prekiauti, tada sakyčiau, kad būčiau daug saugiau perkelti savo monetų aparatūros piniginę.

Be komentarų


Kodėl aš noriu naudoti BitcoinCore?Klausimas:

Kodėl turėčiau naudotis BitcoinCore, matydamas, kaip ji trunka amžinai sinchronizuoti, ir atrodo, kad labai paprastas sąsaja? Ar kai tikroji vertė už tai, kad aš nežinau apie, nes atrodo, kad oficiali programa naudoja bitcointalk forume

Atsakymas:

Ei Robertas, puikus klausimas. Jei jūs tik ieškote greitai sunaudoti Bitcoin įmanoma ten jokios priežasties atsisiųsti Bitcoin esmę. Tačiau, jei norite paremti pati Bitcoin tinklą, jei paleisti Bitcoin esmę jūs iš esmės aktyvinti kitą mazgą sistemoje. Tai reiškia, kad jūs dabar aktyviai padėti patvirtinti sandorius, kai esate prisijungę prie interneto. Štai pilnas paaiškinimas apie Bitcoin mazgų.
Tačiau, jei jūs tik pradedate - nereikia atsisiųsti BitcoinCore. Naudojant Greenaddress, Blockchain.info, Coinbase arba bet kuriai rekomenduojama walletsis visiškai gerai.

Be komentarų


Ar Bitcoin Cash pakeis BTC?Klausimas:

Atnaujinta lapkričio 12, 2017 ne 09:41 pm

Pakeis Bitcoin pinigų BTC?

Atsakymas:

Sveiki Arturas,
moneta galite gauti tik iki šiol hype ir manipuliavimo rinka; galiausiai jis reikalauja cypherpunks rašyti kodą, kad išliktų konkurencinga ar net aktualus.

Komentarai:

BTC kaina krenta, tai dėl to, BCH? Ar jums patarti pirkti BCH ir parduoti BTC?

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Bitcoin kalnakasybos greitis (CPU)

Post Litecoin

Nesėkmės kursai

Post Litecoin

Bitcoin pradedantiesiems 1

Post Litecoin

Ieškote svetainės

Post Litecoin

Kasyba su gyvenimo stiliumi galaktika

Post Litecoin

Sukurkite savo Bitcoin maišytuvą

Post Litecoin

Ar Electrum-LTC taip pat gerai, kaip Electrum

Post Litecoin

Alto moneta

Post Litecoin

Bitukinės piniginės

Post Litecoin

Aš siunčiau 0,3 BTC į neteisingą BCH adresą!

Post Litecoin

Bitcoin skaičiuoklė - skaičiavimas ilgiau (>1 mėnuo)

Post Litecoin

Hasheer.com kalnakasybos svetainė?