Viela pirkti bitino | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Viela pirkti bitino

Viela pirkti bitino

Klausimas:

Jei mano brolis nori vielos pinigus iš savo banko sąskaitos į nusipirkti Bitcoin man, kokia informacija ar jis turi duoti bankui?

Atsakymas:

Ei Halit,
Atkreipkite dėmesį, kad tam tikri mainai reikalauja konkretų pranešimą pareiškime srityje. Pasakykite savo brolį užtikrinti jis apima visą reikalingą informaciją, kurios reikalaujama pagal mainų, kai jis daro banko laidą.

Be komentarųWirex peržiūros informacijaKlausimas:

Ar turite info Wirex (E-Coin)? Norėčiau pamatyti palyginimą Xapo.
steve

Atsakymas:

Ei Steve'as, aš faktiškai compliing atsiliepimą apie šią :) viduryje 
Tuo tarpu aš manau, kad tai gali padėti.

Komentarai:

Ei Steve,
idėja yra labai gera, tačiau paslauga yra labai blogai. I cant pasitikėti juos.


Atsiimti pinigusKlausimas:

Atnaujinta sausio 22, 2018 ne 09:55 pm

Norėčiau žinoti, kaip aš galiu atsiimti savo pinigus tuo atveju, norite jį naudoti Ačiū

Atsakymas:

Ei Irena,
Na, tai tikrai lengva. Jei jūsų monetas saugomi asmens piniginės (kuriuos mes rekomenduojame, nes tai saugesnis), tada jūs turite siųsti juos į "Exchange indėlių adresą. Jei jūsų monetas jau yra biržoje, tada jūs gerai eiti. Jums tiesiog reikia parduoti monetas ką Fiat valiuta jūs naudojate ir atsiimti, kad į jūsų banko sąskaitą. Aš darant prielaidą, kad čia jūs naudojate keistis kuri yra susijusi su jūsų banko sąskaitą. Taip pat posslbe parduoti už pinigus per svetainę kaip LocalBitcoins.com arba naudojant Bitcoin ATM, ir tt

Komentarai:

Aš pasitraukė pinigus, bet negavau dar buvo kapotas


Ištraukimas iš keitimo biuro į mano asmeninį piniginęKlausimas:

Aš tikrai haven't galėjo rasti atsakymą... Ar įmanoma panaikinti bitcoins iš keitykla piniginėje mano paties piniginės, mano darbastalio piniginėje. Jis neduoda, atrodo labai lengva per biržose aš seeen iš sąrašo.

Atsakymas:

Sveiki Luis,
Taip, galite siųsti Bitcoins iš mainų darbastalio piniginės. Jūs tiesiog reikia Bitcoin adresas bandote siųsti monetų. Jei turite konkretų klausimą, kaip tai padaryti, ir mes neturime savo nuomonę apie valiutų palyginimus puslapyje, tikriausiai tai yra geriausias sekti iki palaikymo komanda tą mainais, kas turėtų būti suteikta siekiant padėti jums, kaip naudoti tą funkciją platforma.

Be komentarų


Ištrauka iš CoinbaseKlausimas:

Kaip aš galiu atšaukti savo Bitcoin per Coinbase jei I'am Brunėjus. Aš galiu atšaukti jį per Vakarų, arba bet kuris kitas kitur pls. Leisk man žinoti. Prašome pranešti

Atsakymas:

Ei Jhing, perrūšiavimą pasitraukimą iš Coinbase - tuo metu, galima naudoti Coinbase parduoti Bitcoins USD ir pervesti į jūsų banko sąskaitą, kreditinę kortelę ir net Paypal.
Ofir 

Komentarai:

Sveiki, prašome patikrinkite šį straipsnį apie tai, kaip parduoti Bitcoins internete: https://99bitcoins.com/how-to-sell-bitcoins-online/. Jūs galite patikrinti savo Bitcoin adresą blockchain.info, jei tai iš tiesų turi 30BTC tai yra tikra.

Aš Dotarłeś virš 30 bitcoins pls aš noriu jį atšaukti, nes daugelis žmonių sakė netikras, todėl įrodyti, kad jie klysta, jos sako, kad jūs galite atšaukti, kai yra 30 bitcoins, taip, kaip aš eiti apie tai šiame


99bitcoin.com WordPress temaKlausimas:

Sveiki,
Marko

Atsakymas:

Labas Marko malonu susitikti su jumis.
Tikiuosi tai padės.

Komentarai:

Sveiki Rodel, galite naudoti šią temą maišytuvas plugin taip pat.

Sveiki,

Ar "Smart Mag tema gali naudoti bitcoins? ar jūs turite kokių nors temos, kad galite naudoti norėdami Bitcoin svetainėje?
Ačiū


Ar tu tweet Bittrex? Jie neatsako į plebėjusKlausimas:

Atnaujinta gruodžio 23, 2017 ne 01:31 am

Jų klientų aptarnavimo buvo radijo tylus daugiau nei du mėnesius, kai kuriems klientams. Aš tik 1 savaitė į mano lėšos yra užrakinta. Jie tariamas ignoruoti tweets, išskyrus atvejus, kai kas nors patikrino / įtakingi tweets jų. Irano žurnalistas galėjo gauti atsakymą.
Ar galite Čivināšana juos ir paprašykite padaryti pareiškimą apie tai, kas vyksta? Patikrinkite savo "Twitter" ir Atsakymai, "yra daugybė vartotojų ataskaitų nesugebėjimą naudotis lėšomis, be jokios priežasties ne visi teikiamos Bittrex - ir parama yra ne reaguoja. Prašome, aš jau išgyveno Mt.Gox ir prarado prieš BTC metų. (jaučiasi keistai klausia nepažįstamas asmuo tai padaryti, bet aš neįsivaizduoju, ką kiti naudojasi turime)

Atsakymas:

Ei Zach, atsiprašau jūsų prarasti.
Ofir

Komentarai:

Kodėl bittrex užblokuotas mano sąskaitą už 70 dienų?

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Kokia jums geriausia CPA platforma, kuri mokama tik tiems filialams, kurie naudojasi Bitcoins?

Post Litecoin

Ripple ir Stratis ateitis

Post Litecoin

Naujausi debesų paieškos išmokėjimai

Post Litecoin

Debesis kasyba (dar kartą žinau, atsiprašau)

Post Litecoin

Kitas nekrologas

Post Litecoin

Problema su referencine nuoroda jūsų puikus WordPress įskiepis

Post Litecoin

Kur pranešti apie Bitcoin naudotoją kaip Scammer

Post Litecoin

Bitman arba spondooles sp 20

Post Litecoin

Piniginė prieš maitinimą

Post Litecoin

Kaip patikrinti banko laidą coinbase?

Post Litecoin

Valiutų palyginimas

Post Litecoin

Bitcoin lošimų apžvalga