Geriausia Litecoin kasybos techninė įranga - Antminer L3 Scrypt Miner apžvalga | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Geriausia Litecoin kasybos techninė įranga - Antminer L3 Scrypt Miner apžvalga

Geriausia Litecoin kasybos techninė įranga - Antminer L3 Scrypt Miner apžvalga

Bitmain yra (ne) garsus Bitcoin pasaulio, o ne tik gaminti greičiausią laisvų ASIC kalnakasių, bet jų AsicBoostand Antbleedscandals. Su galingu L3 Scrypt Miner, Bitmain išsiplėtė į Litecoin kasyba. Dar kartą, jų produktų tiekimo labiausiai maišos už savo pinigus... Bet kaip L3 buvo greitai išparduoti apie Bitmain parduotuvėje, turėtumėte pabandyti nusipirkti kitur arba pasirinkti vietoj Bitmain anketa geresnio modelio, L3 +?


Retas L3, parduodama eBay. Atkreipkite dėmesį į vieno ventiliatoriaus dizainas ir veikiami lentos. Jis sveria 2,5 kg.

Abu L3 tipų naudoti tuos pačius BM1485 žetonų; tik jų skaičius skiriasi. Antminer L3 + esmės yra L3 su dvigubai maišos normos ir dvigubai maitinimo lygiosiomis. Nepaisant to, priimant sprendimą dėl tinkamą modelį ir pirkti iš dešinės pardavėjo vis dar gana sunku paskambinti!

Jei jus domina rimtos Scrypt kasybos, ši peržiūra siekiama suteikti jums pakankamai informacijos, kad atėjo į informuoto sprendimo tarp įvairių L3 (+) variantų.


Dvigubo ventiliatoriaus L3 + atrodo tikrai panašus į SHA256 kasybos S9, bet yra apie 1 kg sunkesnis.

5 Svarbūs dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš renkantis L3

Antminer L3 turi konkurencinį Hashrate

L3 anketa hashrate yra įspūdingas ~ 255 MH / s. Ši norma yra lenkia L3 + į ~ 504 MH / s ir A4 Dominator į ~ 280 MH / s Innosilicon.

Žalias hashrate nepasako visą istoriją, tačiau. Nesvarbu, ar jūs einate už L3 arba L3 +, jūs turite didelį efektyvumą palyginti su kitomis kalnakasių, kaip ir A4, KNC Titan ar likusių GPU kalnakasių. Kaip rezultatas, jūs turite padaryti didelį pelną - bent jau kol L3 modeliai tampa plačiai paplitę... Žinoma, pelningumas taip pat priklauso nuo gauti L3 už gerą kainą!

Pasak kasybos skaičiuotuvas, bent Litecoin dabartinės kainos ir sudėtingumo ir darant prielaidą, pradinis 10c už kWh elektros energijos sąnaudų, ūkio L3 gamins: 3.5 ct, verta $ 165 už savaitę!

Per metus, L3 galėtų kiek 183 ct, arba $ 8641 - nors pasiekti tokias deklaracijas vargu, nes Litecoin sunkumais tikrai didės, nes daugiau iš šių produktų pateko į rinką.

Antminer L3 Sunaudoja mažai elektros energijos

Darbas iš pirmiau skaičiavimais, Antminer L3'smodest 400W energijos suvartojimas turėtų sudaryti tik 10% savo pelno - $ 16.80 per savaitę ir $ 876 per metus.

Lyginant L3 A4 Dominator, tai aišku, kad L3 beveik dvigubai veiksminga. Kadangi A4 degina aplink ~ 1000W pasiekti 280MH / s, L3 valdo beveik gauti tą patį hashrate tik iš ~ 400W. Laikui bėgant, L3 anketa didesnis efektyvumas (1,6 J / MH) lems vis didėjantį pelno skirtumo.

Pasak Litecoin kūrėjas Charlie Lee L3 2.5X kartus efektyvus kaip A4:

L3 + sunaudoja maždaug 800W gauti ~ 500 MH / s; dvigubai galia dvigubai hashrate. Tai reiškia, kad, kalbant apie grynas efektyvumo, yra labai mažai pasirinkti tarp L3 ir L3 +.

Pastaba: L3 daro notcome su PSU. Tai rekomenduojama, kad jūs naudojate gerą, elektra efektyvų maitinimo bloką (PSU) einamųjų žinutę L3. PSU turi ir penkias 6-pin jungtys ir turi turėti daug nepanaudotų pajėgumų; tarp 600W iki 750W rekomenduojama. Efektyvumas taip pat priklauso nuo PSU efektyvumą.

Antminer L3s yra šviesa

Sveria tik 2,5 kg (arba 3 kg įskaitant pakuotės), L3 yra daug lengvesni nei A4 Dominator, kuris sveria Padorus 9,2 kg. L3 + "yra taip pat yra gana stambusis, sveria 6,5 ​​kg (pakuotės pridedama).

L3 tikrai laimi čia, nes jo lengva konstrukcija saugo siuntimo išlaidas, o taip pat leidžia saugiau krovimas / lentynų kelių kalnakasių.

Antminer L3s yra gana ramaus

L3 anketa vieno ventiliatoriaus dizainas gamina 60dB minimumą, o dvigubos ventiliatorius L3 + skleidžia nuo 75 dB iki 95 dB, priklausomai nuo aplinkos temperatūros.

L3 nepakanka whispery paleisti savo miegamajame, tačiau ji neturėtų išlaikyti kaimynus pabudęs arba.

Antminer L3 labai kompaktiškas

L3 matmenys yra kuklios 23 cm 13,5 cm 16 cm. Tai panaši į šiek tiek didesnį A4 Dominator, kuri yra 28 cm 26 cm 13 cm. L3 + yra didžiausia iki šiol, matavimo 35 cm, o plotis 13 cm iki 19 cm.

Antminer L3sare mažai, todėl dažnai Brangus

Tiems, kurie nebuvo iš anksto priteisti iš Antminer L3from Bitmain į artėjant jo singlą, tai dabar galima tik antrinėse rinkose, tokiose kaip eBay, Amazon, AliExpress arba Dedicated Crypto kasybos platintojų svetainėse.

Keletas pasiūlymų, ypač iš interneto rinkose, bus visiškai skaptuoti jums kaina, įkrovimo gerokai viršija Bitmain pradinio kainą dėl L3. Ypač jei perkant iš naujo, nežinomo šifravimo miner svetainėje, užtikrinti, kad jūs tik tvarką iš patikimo tiekėjo Keletas sukčiai svetainėse sukūrėme praeityje, perspektyvus - bet niekada pristatymo - Scrypt ASIC.

Kaip kitą partiją L3 + paplavomis parduoti tik pagal $ 2000, tai nėra prasmės mokėti daug daugiau nei $ 1000 už L3, atsižvelgiant į jų santykinę galią. Tačiau, kaip L3 gali būti atidėtas ir, greičiausiai, bus trukti savaites, kad laivas, ji gali prasmės mokėti kaip aukštas, kaip $ 1500... Tai ypač aktualu, jei esate tikri, greitą pristatymą ir gali gauti garantiją, panašią į Bitmain originalius 180 dienų (tai taip pat bus taikoma būsimų L3 + vienetais).

Kaip iš anksto užsakant L3 +, tai turėtų būti gana saugus. Nors Crypto kasybos aparatūros anksto užsakymai yra gerai žinoma gudrus, Bitmain visada laikė savo pusę sandorį iki šiol.

Pradėti numerius ir, prieš priimant sprendimą dėl pirkinio įvertinti riziką!

Ar Antminer L3 verta investuoti?

Antminer L3is labai tvirtą visų pusių atlikėjas, su kai kuriais galutiniais dydžio, svorio ir triukšmo privalumų nei L3 +. Kalbant apie efektyvumą, tai beveik identiškas L3 +. Kaip senėjimo A4 Dominator yra outclassed daugelyje frontų, jūsų pasirinkimas yra ASIC Scrypt Miner ateis arba į L3 arba L3 +. Kaina ir prieinamumas gali būti geriausias lemiančius veiksnius.

Susiję straipsniai


Post Tacocoin

Geriausia dash minavimo įranga - Antminer D3 apžvalga

Post Tacocoin

GreenAddress.it apžvalga

Post Tacocoin

Web Mining - užsidirbk iš svetainės per naudotojo naršykles

Post Tacocoin

Bitstamp apžvalga: ar tai pigiausia birža pirkti Bitcoin?

Post Tacocoin

Ieškote Bitcoin Alternatyva? Čia yra 6 monetos, kurias reikia apsvarstyti

Post Tacocoin

Ledger Nano S apžvalga - Ar šis Bitcoin piniginis geriau nei TREZOR?

Post Tacocoin

Coinbase prieš ratą - bandė tiek su $ 500 čia yra tai, ką radau

Post Tacocoin

Apžvalga: Paxful prieš vietinius bitukinus

Post Tacocoin

Virwox apžvalga: ar tai teisėtas ar suktybė?

Post Tacocoin

Coinbase apžvalga: 6 ginčytinas problemas, apie kurias turite žinoti

Post Tacocoin

Coinomi apžvalga - Mobile Wallet daugeliui kriptokursų

Post Tacocoin

BTC Roboto apžvalga - ar tai sukčiavimas? Nekilnojamasis bitcointalk naudotojų rezultatas