Antminer S9 apžvalga - 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš perkant | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Antminer S9 apžvalga - 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš perkant

Antminer S9 apžvalga - 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš perkant

Su vis daugiau sunkumų, kad mano Bitcoins ji pasireiškia sunkiau ir sunkiau iš tikrųjų pasipelnyti kaip Bitcoin Miner. Buvo įvesta Tačiau ne per seniai labiausiai galingas ir efektyvus Miner iki šiol - The Antminer S9.

Antminer S9 atrodo tik Bitcoin Miner dar galėtų sukurti tiek teigiamą investicijų grąžą šiandienos aplinkoje. Daugelis atsiliepimai giria produktą, o kiti turi savo abejones. Taigi, aš nusprendžiau Apibendrinant visus privalumus ir trūkumus, į vieną paprastą peržiūrą - čia jis yra iki jums...

6 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš perkant Antminer S9

1. Antminer S9 galingiausią miner rinkai

Antminer S9 turi maišos norma 12.93TH / s - + 7% (ir ne 14 d / s, kaip reklamuojama kartais), o tai reiškia, kad jis gali generuoti apie 0,5 Bitcoins kiekvieną mėnesį. Tai, žinoma, tik pajamos, o ne atsižvelgiant į elektros energijos, kalnakasybos baseinas mokesčius, arba aparatūros išlaidos. Išbėgau skaičiai prieš 3 skirtingų Bitcoin gavyba calculatorsand jie visi rodo tą patį rezultatą. Maždaug $ 330 per mėnesį gryno pajamų (ne šiandienos valiutos kursą tai sudaro apie 0,5 BTC).

Antminer P9 yra efektyviausias Miner rinkoje. Tai reiškia, kad jis švaisto mažiausią energijos kiekį, nei visų kitų kalnakasių ten. Jei pridėsite į elektros kaina taip pat jums bus generuoti šiek tiek mažiau, nei - aplink 0.33BTC.

2. Antminer S9 yra pats brangiausias Miner rinkoje

Iš Antmier S9 kaina labai skiriasi. Apie Bitmain svetainėje galite įsigyti už $ 2400. "Amazon" galite rasti tiek mažai, kaip $ 2700 ir eBayyou galite gauti jį taip mažai, kaip $ 2000 (taip, kad tikriausiai geriausia vieta surasti).

Tai yra pats brangiausias Miner į rinką šiandien, nes jos viršininkas kasybos sugebėjimų. Siekiant nutraukti net su savo investicijų reikės kasti maždaug 10 mėnesių, atsižvelgiant į vidutinę elektros energijos kainą $ 0.1 / kW. 10 mėnesių yra ilgą laiką į Bitcoin visatos ir daug galima pakeisti - kasyba sunkumas gali padidėti, kursas svyruos ir visi jie yra sunku prognozuoti, kiek laiko ji iš tikrųjų imtis pertraukos net šių investicijų.

3. Jūs turite papildomą PSU paleisti Antminer S9

Antminer S9 gali būti ne tik prijungtas prie sienos, ji turi PSU (maitinimo bloko). Taigi, jei perkate Antminer nepamiršti, kad jums reikia praleisti ir papildomus $ 150 ant PSU. Bitmain (Antminer gamintojas) rekomenduoja naudoti APW3-12-1600-B2, kurį galima rasti jų interneto svetainėje, "Amazon" ar eBayat skirtingų kainų kiekis taip pat.

Štai kaip nustatyti miner su maitinimo (Atkreipkite dėmesį, kaip garsiai Miner gauna, kai jūs jį eksploatuoti):

Jei turite seną Bitcoin Miner PSU jums gali būti suteikta galimybė naudoti, kad taip pat. Pavyzdžiui EVGA Supernova 1300 W GPU, PSU taip pat turėtų dirbti su šia Miner. Tačiau, jei jūs neturite jau turite suderinamą PSU tai tikriausiai bus geriausia tik pirkti APW3-12-1600-B2 ir pridėti jį prie savo pradinių investicijų išlaidų. Tai tikriausiai nekainuos daug daugiau, nei bet kuris kitas senas PSU galite rasti.

4. Jūs galbūt norėsite apsvarstyti gauti iš S7s krūva vieno Antminer S9 vietoj

Matydamas, kaip dauguma žmonių tikriausiai skubėti pirkti naują Antminer S9 galbūt norėsite apsvarstyti gauti senesnį modelį (Antminer S7) diskontuota kaina, dėl mažesnės paklausos. Antminer S7 yra apie 33% maišą galia S9 (jis veikia ne 4.73 TH / s), tačiau, jei jūs perkate 3 naudotus tie tai tikriausiai kainuos mažiau. Štai ką vienas patyręs Miner turėjo pasakyti apie Antminer S9:

Mano bendras įvertinimas yra 3,5, nes jie neturi nusipelno 4. Tai yra puikūs kalnakasiai, kurie gali pakeisti maždaug 3 s7s. Tačiau Miner gauna per daug karšta per s7s. Galiu lengvai paleisti savo 5 s7s mano garaže Floridoje 55% (kuri turiu, nes bet koks didesnis ir jie garsiai prunkšti triukšmas), o jie laikomi 100% ir dar gauti per karšta. Galiu lengvai išlaikyti juos 100% be prunkštimas triukšmo problemą ir yra tylesnė nei S7. Jei norite naudoti s9s tada jie turės būti daug geriau kontroliuojamoje aplinkoje (kuri aš turiu sugalvoti), jei norite, kad jie trunka ilgiau.

Jei eiti šiuo keliu, nors tai svarbu perskaičiuoti pelningumą kaip Antminer S7 yra mažiau efektyvus, nei S9. Štai pilnas palyginimas Bitcoin kasybos įrangos turimą.

5. Ne visi Antminer s9s yra lygūs

Bitmain pristato savo Bitcoin kalnakasių partijomis. Kiekvienas partijos yra kitoks, nei kiti, taip pat turi skirtingą maišos norma. Taigi tai labai įmanoma, kad jums rasti sau pirkti Antminer S9, kad turi maišos norma tik 11,85 TH / S ir ne 12.93 TH / s. Štai kodėl labai svarbu žinoti tikslią Miner specifikacijas jūs ieškote į prieš perkant jį.

Pavyzdžiui, dabartinis partijos Antminer s9s galima gauti iš Bitmain tik 11.85TH / s, tuo labiau galingi modeliai išparduota. Tačiau, eBayyou vis dar gali rasti žmonių, parduodant senesnę galingesnį modelį. Turėkite omenyje, kad 11.85TH / s modeliai, taip pat kaina mažesnė nei jų didesni brolis, todėl tai nepatinka gaunate apiplėšti ar dar ką pirkti, kad modelis.

Esmė - įsitikinkite, kad žinote, tikslią specifikacijas Miner perkate. Tokiu būdu jūs žinosite, apskaičiuoti tikslią IG ir kada bus pertrauka net.

6. Jūs gaunate 90 dienų garantija nuo jūsų Miner (jei pirko iš Bitmain)

Bitmain tiekti savo klientams 90 dienų garantija, tačiau, kad garantija ateina su apribojimais. Pavyzdžiui, garantija nebus galioja, jei tuning miner (paleisti jį didesniu greičiu, nei ji buvo skirta paleisti). Be to, jei jūs naudojate netinkamą maitinimo arba generuoti žalą aplinkai prie savo Miner jums nebus gauti garantija (pvz žaibo, korozijos dėl drėgnoje aplinkoje). Kai kurie pardavėjai eBay, taip pat pateikti jums su garantija, todėl įsitikinkite, kad skaityti išsamią informaciją apie kiekvieną įrašą atsargūs.

Esmė - tai Antminer S9 verta?

Jei jus domina gauti į Bitcoin gavyba tada Antminer S9 yra turbūt vienintelis logiškas sprendimas. Tačiau atsakymas į klausimą "yra Antminer S9 verta?" yra visiškai asmeniška. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip:

  • Kiek pinigų turite galimybę išleisti Bitcoin gavyba
  • Kur jūs gyvenate (ty elektros energijos sąnaudos, aušinimo išlaidos)
  • Kiek, Jūsų manymu Bitcoin vertė kils ateityje

Taip pat visada yra didėjančio sudėtingumo klausimas ir kiek laiko praeis, kol Antminer S9 tampa pasenęs (paprastai tai atsitinka per 8-12 mėnesių). Jei turite daugiau klausimų apie Antminer visada galite pasitelkti kitų Bitcoiners pagalbos oficialioje siūlais ant Bitcointalk. Laimingas kasybos!

Spauskite čia norėdami rasti geriausius pasiūlymus dėl Antminer S9

Susiję straipsniai


Post Tacocoin

KeepKey prieš TREZOR - Bitcoin Hardware Wallet apžvalga

Post Tacocoin

Binanso apžvalga: ar tai legitinė kriptūpių valiutos keitimas?

Post Tacocoin

Bithumb apžvalga - Bitcoin pirkimas Korėjoje

Post Tacocoin

Bittrex apžvalga - vienas svarbus klausimas, kurį reikia žinoti

Post Tacocoin

Dvyniai Bitcoin Exchange apžvalga

Post Tacocoin

Web Mining - užsidirbk iš svetainės per naudotojo naršykles

Post Tacocoin

Kraken apžvalga - ar ši Bitcoin Exchange patikima?

Post Tacocoin

Bitstamp apžvalga: ar tai pigiausia birža pirkti Bitcoin?

Post Tacocoin

My New Best Bitcoin ir Altcoin Piniginė - Exodus Piniginės peržiūra

Post Tacocoin

Bitino prieš Ethereum: palyginimas kryptine valiuta

Post Tacocoin

EToro Cryptofund apžvalga: investavimas į Bitcoin, Ethereum ir kt

Post Tacocoin

Mano BTCJam investicija tiesiog nuėjo biustas