Antrouter R1 apžvalga - Antminer Wireless Miner | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Antrouter R1 apžvalga - Antminer Wireless Miner

Antrouter R1 apžvalga - Antminer Wireless Miner

Viena iš įdomesnių prietaisų, pagamintų pagal Bitmain (pirmaujanti Bitcoin Mining hardwaresupplier šiandien) yra Antrouter R1. Šis produktas turi 2 pagrindines funkcijas:

  1. Tai tik jūsų kasdien Interneto maršrutizatorius - tekinimo laidinio interneto prieiga į bevielės prieigos.
  2. Tai Bitcoin Miner, kuri leidžia jums konkuruoti dėl kasybos Bitcoins atsitiktinai.

Prietaisas taip pat gali būti naudojamas kaip didelio greičio USB įkroviklis - USB kabelio naudojimas, prijungti savo mobilųjį įrenginį prie R1 jį įkrauti. Android telefonų, iPhone, ir tabletės yra palaikomi.

Bet prieš jums šakės daugiau nei $ 39, kad Bitmain (laivybos neįeina) ir pradėti kasybos Bitcoins, svarbu suprasti tik kaip lieknas jūsų šansai yra, kad iš tikrųjų minų Bitcoins su Antrouter. Pradėkime iš technines specifikacijas:

Priekinis panelis Prijunkite eterneto kabelį ir prisijunkite prie valdymo sistemą.
Bitcoin Mining režimas AntPool Solo režimas (priverstinis)

Kaip matote Antrouter turi maišos norma 5.5GH / s. Tiesiog palyginimui, efektyviausias Miner, kad šiandien tikriausiai nutraukti net 12 mėnesių, Antminer P9, turi maišos norma 14 d / s., kad daugiau nei 2500 kartų daugiau nei Antrouter R1.

Be to, kai jūs iškasti su Antrouter darai tai, kas vadinama "Solo Kasyba", - tai reiškia, kad jūs ne sujungiant iš Miner baseinas ir gauti atlygį už savo dalį darbų. Jei tai buvo atveju jums būtų apie 10 centų per mėnesį, nes nesate prisidėti, kad daug (skaičiuojama per mūsų Bitcoin kasybos Calc).

Vietoj to, jūs bandote kasti savo, bandant išspręsti ultra sudėtingą matematinę užduotį su labai silpnu kompiuteriu. Yra maža tikimybė, kad jums pavyks tai padaryti ir gauti apdovanoti 12,5 Bitcoins, bet tai dar mažesnis nei laimėti loterijoje tikimybė.

Pasakęs visa tai, aš vis dar manau, kad sąvoka yra patraukli. Aš turiu galvoje, jis neturi kainuoti daug pirkti šį įrenginį, jis vis dar turi savo pagrindinę funkciją kaip maršrutizatorius, ir tik įsivaizduoti, ką istorija jūs turėsite, jei iš tikrųjų sugeba mano Bitcoins su jai laiminga.

Įsteigti Antrouter R1 užima konfigūracijos tiek pirmą kartą aplink. Tačiau šis vadovas yra gana thouroughand bus jums per lengvai. Antrouter R1 yra ne naujas produktas, ji pirmą kartą buvo įvesta į rinką iki 2015 metų pabaigos (žr originalų Bitcointalk giją čia). Nors naršyti vartotojų atsiliepimus radau, kad du pagrindiniai Skundai vartotojai turėjo esate:

  • Siuntimo išlaidos padaryti šis produktas yra daug brangesni nei nurodyta kaina. Kai susisiekta, Bitmain pareiškė jie turi naują laivybos būdą (4px), kuri sumažina laivybos kaina daugiau nei 70% į tam tikras šalis, palyginti su reguliariais išreikšti laivybos paslaugas. Antrouter R1 yra taip pat parduodami Newegg.com už nuo $ 49 kainą ir pristatymo iš JAV. Ši kaina yra tik $ 10 virš kaina svetainę, kuri neapima tarptautinės laivybos kaina.
  • Kai kurie vartotojai, kurie pirko produkto Amazon teigti, kad gavo nekokybišką prekę. Tačiau dauguma atsiliepimai yra teigiami.

Verdiktas - tai Antrouter R1 verta savo pinigus?

Jei nori gauti savo pinigus verta likti nuošalyje nuo šio įrenginio. Tai bus tik kainuos daugiau nei paprastas tinklo maršrutizatorius ir yra tikimybė, kad niekada duoti bet pelno. Tačiau, jei jūs jaučiatės laimingas ir nori pirkti pigius gyvenimo loterijos bilietą į Bitcoin kasybos loterija tai atrodo gera idėja. Asmeniškai aš manau, kad idėja yra gana kietas, net jei jis neturi baigtis kasybos monetas...

Susiję straipsniai


Post Tacocoin

MinerGate apžvalga: ar tai Legit Mining operacija?

Post Tacocoin

ShapeShift - Instant Cryptocurrency mainai

Post Tacocoin

Apžvalga: Paxful prieš vietinius bitukinus

Post Tacocoin

Pateikite Bitcoin dovana Kalėdoms - Bitcoin dovanų idėjos

Post Tacocoin

TREZOR prieš LEDGER - Hands On Hardware piniginės peržiūra

Post Tacocoin

2017 geriausi Bitcoin darbalaukio pinigai - 4 Piniginės peržiūrėtos (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Geriausia dash minavimo įranga - Antminer D3 apžvalga

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire programos peržiūra (Hacks, Cheats ir Mod apk)

Post Tacocoin

GreenAddress.it apžvalga

Post Tacocoin

Electrum piniginė peržiūrėta: Personal ir Reddit apžvalgos

Post Tacocoin

Antminer S9 apžvalga - 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš perkant

Post Tacocoin

Web Mining - užsidirbk iš svetainės per naudotojo naršykles