2017 m. Best Bitcoin piniginės jūsų Android mobiliesiems įrenginiui peržiūrėti | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

2017 m. Best Bitcoin piniginės jūsų Android mobiliesiems įrenginiui peržiūrėti

2017 m. Best Bitcoin piniginės jūsų Android mobiliesiems įrenginiui peržiūrėti

Jei jūs ieškote saugoti savo pirmuosius Bitcoins ir turite "Android" mobilųjį prietaisą šis pranešimas yra skirtas Jums. Tačiau, kol aš peržiūrėti Android Bitcoin piniginės ten aš tik noriu duoti jums Įspėjimo žodis.

Mobilūs piniginės (Android arba iOS) yra mažiausiai saugus forma Bitcoin piniginės. Tai daugiausia dėl to, kad mobilieji įrenginiai linkę gauti pavogtas, prarastas ir sugriauti. Jei turite savo Bitcoins į mobilųjį piniginėje, tai reiškia, kad privatus raktas yra saugomi įrenginyje ir įtaisus, jei prietaisas yra sugriauta ar pavogtas, jūs negalite pasiekti savo monetas.

Pasakęs, kad jūs visada galite sukurti atsarginę kopiją jūsų piniginėje, naudojant 12-24 žodį sėklų frazę rodomas jums, kai jūs pirmą kartą įdiegti piniginę. Štai kodėl svarbu išsaugoti šį sėklų frazę saugioje vietoje ir iš kažkieno kito nepasiekiamoje bet jūsų pačių.

Jei esate visiškai nauja Bitcoin žiūrėti šį vaizdo įrašą apie Bitcoin piniginės, jis tikriausiai atsakytų į daug klausimų jau turite:

O dabar už piniginės atsiliepimus...

# 1 - Coinbase- Coinbase nėra Bitcoin Wallet

Paprastai, kai žmonės galvoja apie Bitcoin piniginės jie galvoja apie Coinbase. Tačiau Coinbase nėra Bitcoin Wallet. Tai tikrai mainų, kuri leidžia jums turėti Bitcoins. Be dienoraščio postwritten iki Coinbase anketa CEO Brianas Armstrong, jis teigia,

Pamatysite Coinbase prekės perėjimą gražu hibridas piniginė / mainai sutelkiant dėmesį vien būdamas mažmeniniams ir instituciniams mainai

Taigi, nors Coinbase vis dar pigus vieta gauti Bitcoins, prašome nelaiko tai kaip mobiliosios piniginės. Coinbase nesuteikia jums prieigą prie savo privataus raktų, nei privatumo, kaip mes, kuriems mūsų apžvalga.

Nekilnojamojo # 1 - grybiena "Android" Bitcoin Wallet

MyCeliumis labai populiarus mobilusis app piniginę, kad funkcijos pažangių privatumo ir saugumo funkcijų turtus. Taip, piniginė gali būti šiek tiek sudėtinga newbie vartotojams, bet jis vis dar vienas iš saugiausių ir greičiausias rinkoje. Kaip atviro kodo programinės įrangos programos, grybiena yra nuolat tobulinama.

Slaptažodinė neturi interneto ar darbastalio sąsaja reiškia, monetas gali būti pasiekiamas tik per savo mobilųjį piniginėje. Geros naujienos yra tai, kad jūs galite naudoti grybiena kartu su aparatūros piniginėje, siekiant gauti maksimalų saugumą jūsų monetas.

# 2 - BreadWallet Android "Bitcoin Wallet

BreadWalletis turbūt viena iš paprasčiausių Bitcoin "Android" piniginės aplink. Išeities kodas Breadwallet yra atviras ir yra tik labai paprastas "siųsti" ir "gauna" parinktis rodoma per piniginę.

Tai bus labai lengva, kad žmonės galėtų priprasti prie viena vertus, bet, kita vertus, palieka piniginę veikiami be jokių pažangių apsaugos vietoje. BreadWallet turi mobili versija tik "Android" ir "iOS".

# 3 - copay Android "Bitcoin Wallet

Copayis atviro kodo multisig piniginę sukurtą Bitpay. Multisig, stendai multisignature, ir tai reiškia, kad piniginė reikalauja tam tikrą žmonių patvirtinti sandorį, kol ji yra vykdoma. Tipo kaip bendrą piniginę (galite

Susiję straipsniai


Post Tacocoin

Bitcoin Miner apžvalga: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - ar tai verta?

Post Tacocoin

Bitcoin Trader apžvalga - ar galima 20% padidinti investicijų grąžą?

Post Tacocoin

Bitino prieš Ethereum: palyginimas kryptine valiuta

Post Tacocoin

Mano BTCJam investicija tiesiog nuėjo biustas

Post Tacocoin

Bithumb apžvalga - Bitcoin pirkimas Korėjoje

Post Tacocoin

ShapeShift - Instant Cryptocurrency mainai

Post Tacocoin

Xcoins apžvalga - ar tai Legit būdas pirkti bitikinus?

Post Tacocoin

Kraken apžvalga - ar ši Bitcoin Exchange patikima?

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot apžvalga - nešališki, 100% realūs duomenys

Post Tacocoin

Xapo apžvalga: 3 dalykai, kuriuos reikia žinoti

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet apžvalga - tai tikrai atviras piniginė

Post Tacocoin

BitPanda apžvalga - pirkite Bitcoin su Skrill, SEPA ar kredito kortele